Seaonics

  +48 58 739 64 60

  poland@seaonics.com

SEAONICS
Specialized handling
and lifting technology

SEAONICS Specialized handling and lifting technology
SEAONICS Specialized handling and lifting technology

SEAONICS zdobył nagrodę Innovation of the Year na konferencji Offshore Support Journal Conference 2023 w Londynie

Opublikowano: 10-02-2023

SEAONICS zdobył nagrodę Innovation of the Year na konferencji Offshore Support Journal Conference 2023 w Londynie

8 lutego 2023 r. firma SEAONICS zdobyła nagrodę Innovation of the Year podczas OSJ (Offshore Support Journal Conference and Exhibition) Awards w Londynie za żuraw SEAONICS Electric Controlled Motion Compensated (ECMC). Nagroda ta przyznawana jest innowacyjnemu produktowi, usłudze lub systemowi, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy znacząco poprawił projekt, budowę i/lub aspekt operacyjny OSV będącego w eksploatacji. Żuraw SEAONICS jest w pełni napędzany elektrycznie, co pozwala na wydajne operacje przeładunkowe dla zrównoważonej przyszłości. Technologia sterowania aktywną kompensacją ruchu została opracowana przez firmę SEAONICS i jest dobrze sprawdzona w morskich operacjach wiatrowych. Sterowanie wysięgnikiem, sterowanie obrotem i sterowanie teleskopem są napędzane elektrycznie i dynamicznie wykorzystywane do wykonywania kompensacji 3D końcówki żurawia.

 

Ceremonia odbyła się w Londynie podczas dorocznego rozdania nagród OSJ (Offshore Support Journal Conference and Exhibition) podczas prestiżowej gali Industry Gala Dinner w środę wieczorem. Branża offshore z całej Europy, Stanów Zjednoczonych oraz kluczowych ugruntowanych i wschodzących rynków z całego świata była reprezentowana na konferencji OSJ, w której ponad 450 profesjonalistów z branży zebrało się w Londynie na tegorocznej imprezie w dniach 7-9 lutego. Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia jest uroczysta kolacja i wręczenie nagród za wiodące w branży innowacje, doskonałość operacyjną i osiągnięcia.

 

„Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem nagrody Innovation of the Year podczas corocznej konferencji OSJ Support Journal Conference Awards and Exhibition” — mówi Tom Jørann Giske, starszy inżynier systemów i menedżer produktu, ECMC Gangway & Crane. Giske wygłosił również przemówienie na konferencji, opowiadając o tym, jak przebiegają procesy innowacji i rozwoju we współpracy z użytkownikiem końcowym. Dyrektor generalny, Håkon Fauske, komentuje: „Jesteśmy bardzo podekscytowani nagrodą i rezultatami naszej koncentracji i strategii na rzecz elektryfikacji urządzeń dźwigowych i przeładunkowych. Będziemy kontynuować tę koncentrację i nasz wkład w zerową emisję w naszej branży”.